ODALAr

konaklama

Kendinizi Evinizde Hissedin...

Standart Oda

Odalarımız 23 m² olup içerisinde;  buzdolabı, lcd televizyon, uydu yayını, internet bağlantısı, banyo ve odada telefon, split klima, kasa, fayans zemin, banyo/duş & WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi, çay-kahve düzeneği mevcuttur.

Junior Suit Oda

Odalarımız 44 m² olup içerisinde; 1 oturma odası, çekyat, buzdolabı, lcd televizyon, uydu yayını, internet bağlantısı, banyo ve odada telefon, split klima, kasa, fayans zemin, banyo/duş & WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

Suit Oda

Odalarımız 35 m² olup içerisinde; 1 oturma odası, çekyat , minibar, televizyon, uydu yayını, internet bağlantısı, banyo ve odada telefon, split klima, kasa, fayans zemin, banyo/duş & WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi, çay-kahve düzeneği mevcuttur.

Deluxe Suit Oda

Odalarımız 42 m² olup içerisinde; 1 oturma odası, minibar, televizyon, uydu yayını, internet bağlantısı, banyo ve odada direkt hatlı telefon, split klima, kasa, fayans zemin, banyo/duş & WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi, çay-kahve düzeneği mevcuttur.

Corner Suit Oda

Odalarımız 33 m² olup içerisinde; 1 oturma odası, minibar, televizyon, uydu yayını, internet bağlantısı, banyo ve odada direkt hatlı telefon, split klima, kasa, fayans zemin, banyo/duş & WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi, çay-kahve düzeneği mevcuttur.

Bugün Quality Gold Suit Hotel'de Unutulmaz Bir Deneyim Planlayın!

Rezervasyon